Seat, Leon, 2016, Naftë

20,000 €
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2016
Garancia
24 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
04.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1596 cc
Info Motorri
1.6 TDI DSG
Kilometra
8500 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
SEAT Leon Style 1.6 TDI DSG
Regjistrimi i parë:Maj, 2016
Kilometrat:8 500 km
Lloji i karburantit:Naftë
Kambio:Automatike
Disqe Alumini, Sensor Parkimi, Drita Mjergulle, Ngjyre Metalike, Drita LED, Dritat e pasme LED, Xhama te erresuar
Ajer i kondicionuar me dy zona, Timon Elektro Hidraulik, Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie, Timon lekure, Radio MP3, Radio me komanda ne timon, Mbeshtetese krahu, Bluetooth, Radio -touch screen- ABS,ESP, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Financim me keste, duke filluar nga 289 Euro ne muaj.
Te gjitha sherbimet jane kryer prane servisit te Porsche Albanias, sipas rekomandimeve te fabrikes dhe kane historikun perkates.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem:
https://goo.gl/NwEkKu ose www.dasweltauto.al
Numri Njoftimit
1072
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 1023 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *