Skoda, Fabia, 2016, Benzinë

9,500 €
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2016
Garancia
24 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
05.12.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
999 cc
Info Motorri
1.0 MPI
Kilometra
15000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Siguria
  • Airbag: Shoferi
Përshkrimi
SKODA Fabia 1.0 MPI
Regjistrimi i parë:Maj, 2016
Kilometrat:15 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Manuale
Cilindratë:999 cm³
Fuqia:70 kf
Pamja e brendëshme
-Timon Elektro Hidraulik,-Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,-Ajer i kondicionuar manual,-Radio MP3,-Mbeshtetese krahu
Siguria
-ABS,-Airbag ballore perpara,-Airbag anesor perpara
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: https://goo.gl/8oqTfs ose ne faqen www.dasweltauto.al
Numri Njoftimit
1297
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin
  • 474 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *