Skoda, Octavia, 2009, Benzinë

7,500 €
Viti
2009
Dogana
e Paguar
Postuar
05.09.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1596 cc
Info Motorri
1.6 MPI Tiptronic
Kilometra
83000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
ŠKODA Octavia 1.6 MPI Tiptronic
Regjistrimi i parë:Shtator 2009
Kilometrat:83 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Automatike
Tërheqja:rrota aktive para
Pasqyrat ne ngjyren e makines, Timon Elektro Hidraulik, Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie, Ajer i kondicionuar manual, Timon lekure, Radio MP3, Mbeshtetese krahu
ABS, ESP, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Makina eshte ne gjendje optimale pune dhe pa demtime.
Çmimi 7 500 €
Financim me keste, duke filluar nga 239 Euro ne muaj.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: http://goo.gl/MyWqmM
Numri i Referencës
RF519379
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Raporto Njoftimin
 • 2007 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *