Skoda, Octavia, 2010, Naftë

6,000 €
Tip Trupi
Wagon
Viti
2010
Dogana
e Paguar
Postuar
15.12.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Info Motorri
TDi
Kilometra
220000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
1.9 Nafte TDI (diesel turbocharging) .
81 kw
Kambio automatike DSG 6 Marsha
5 DYER , 5 VENDE Pasqyra elektrike , xhama elektrik , KLIMA , RADIO CD MP3 ,
Viti i prodhimit : 2010
Modeli: Octavia combi Elegance
Konsumi : Brenda qytetit 4.8 - 5.2 / Jashte qytetit 6.3-6.8 (per100 km)

(Dokumentacion i plote perfshire siguracion KASKO. Sherbime te kryera rregullisht )
Numri i Referencës
RF972250
Vendodhja
Adresa
Rruga Emin Duraku
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1156 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *