Skoda, Rapid, 2016, Naftë

12,000 €
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2016
Garancia
12 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
27.12.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1422 cc
Info Motorri
1.4 TDI ATP
Kilometra
15000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Anësor
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Përshkrimi
SKODA Rapid 1.4 TDI ATP
Regjistrimi i parë:Qershor 2016
Kilometrat:15 000 km
Lloji i karburantit:Naftë
Kambio:Manuale
Pamja e brendëshme
-Timon Elektro Hidraulik, -Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,
-Ajer i kondicionuar manual, -Radio MP3, -Mbeshtetese krahu
Siguria
-ABS, -Airbag ballore perpara, -Airbag anesor perpara
Çmimi 12 000 €
Financim me keste, duke filluar nga 173 Euro ne muaj.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: https://goo.gl/QVFI9a
Numri Njoftimit
1393
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 788 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *