Skoda, Roomster, 2010, Benzinë

3,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
7057
Titulli
Skoda romster 1.2 benzin 2010zvicra
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Minivan
Viti
2010
Nr; Shasie (VIN)
1.2
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
15.04.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1.2 cc
Info Motorri
16v
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
90 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
167543 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
14 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E zeze
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
Skoda romster 1.2 benzin viti 2010 me dogan nga zvicra , me kondicioner gjendje perfektetel 0672660600
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Unaza re
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 113 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?