Skoda, Superb, 2010, Naftë

11,500 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Dogana
e Paguar
Postuar
21.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1986 cc
Info Motorri
2.0 TDI DSG
Kilometra
110000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
ŠKODA Superb Comfort 2.0 TDI DSG
Regjistrimi i parë:Qershor 2010
Kilometrat:110 000 km
Lloji i karburantit:Naftë
Kambio:Automatike
Tërheqja:rrota aktive para
Fenere Xenon, Disqe Alumini, Sensor Parkimi, Drita Mjergulle,
Timon Elektro Hidraulik, Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie, Radio MP3, Ajer i kondicionuar automatik,
ABS, ESP, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Makina eshte ne gjendje optimale pune.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: http://goo.gl/sZrP1L ose www.dasweltauto.al
Numri Njoftimit
1169
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 1078 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *