Skoda, Superb, 2015, Naftë

19,000 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2015
Garancia
24 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
12.08.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1968 cc
Info Motorri
2.0 TDI DSG
Kilometra
21000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje optimale pune dhe pa demtime. Te gjitha sherbimet jane kryer prane servisit te Porsche Albanias, sipas rekomandimeve te fabrikes dhe kane historikun perkates.
Fenere Xenon,Disqe Alumini,Sensor Parkimi,Drita Mjergulle,Dritat e pasme LED,Xhama te erresuar, Sedilje lëkure, Ajer i kondicionuar me dy zona, Timon Elektro Hidraulik, Seldilje me ventilim,Seldije me ngrohje, Navigator,Radio MP3,Mbeshtetese krahu, Bluetooth, Radio -touch screen, ABS, ESP, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara.
Financim me keste, duke filluar nga 282 Euro ne muaj.
Çmimi 19 000 €
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem:
http://goo.gl/Czgxex
Numri Njoftimit
654
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 1967 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *