Smart, ForTwo, 2003, Benzinë

2,800 €
Nr.Njoftimi [ID]
6694
Titulli
Smart ForTwo Passion 700cc Cabrio / Autoamatik
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Coupe
Viti
2003
Dogana
e Paguar
Postuar
19.02.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
700 cc
Info Motorri
BENZINE
Kilometra
73000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
4 " - Alumin
Ngjyra Jasht
GRI
Ngjyra Brënda
KUQE
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • A/C: Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
Sistem Audio
 • CD Player
 • MP3
Përshkrimi
Smart ForTwo Passion 700cc Cabrio / Autoamatik

Ardhur nga Zvicra,ne gjendje perfetke si motorrike dhe visuale,kamio automatike,cabriolet ne gjendje perfekte,kilometra origjinale 71000-72400 km,motorri ne gjendje perfekte garanci dhe per 71000 km pasi motorri eshte revizionuar ne 71000 kilometra
Cabrio ne super gjendje,kondicioner,disqe alumini,goma 99% te reja,hapje mbyllje me pult ne celes,sherbime vaj filtra etj.... te kryera,makina ka nje muaj qe eshte targuar me dokumenta te rregullta shqiptare.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
DURES
Kodi Postar
2001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 278 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?