Smart, ForTwo, 2008, Benzinë

4,450 €
Nr. Njoftimi [ID]
3646
Titulli
Smart Fortwo 1.0 Benzine 2008
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Coupe
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.02.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
999 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
84 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
65000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Kuqe
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet Smart Fortwo viti 2008,motor 999 cc turbo 62 kW ose 84 kuaj fuqi. Makina esht full opsion dhe ne gjendje perfekte,super e paster dhe e fuqishme. Ka kondicioner,xhama elektrik,tavan panoramik,abs,esp,pasqyra me ngrohje,radio cd origjinale,ndricim led daylight te shkurtra dhe te gjata,mbyllje e centralizuar me pult (2 celsa),timon hidraulik,timoni i veshur me lekure,tapiceri bezhe akull e re,disqe alumini sport 15” te rinj fare te sapoblere dhe goma 100% te reja (Continental 175/55 para dhe mbrapa 195/50). Vaj e filtra ferrota te saponderruara,ska nevoje per asgje. Makina ka pak kohe qe eshte blere ne Gjermani,me te gjitha letrat shqiptare te sapopaguara,eshte gati per perdorim. E theksoj eshte teper e mbajtur,65000 km,makine per te apasionuar. Cmim i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 96 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?