Smart, ForTwo, 2013, Benzinë

5,400 €
Nr.Njoftimi [ID]
6601
Titulli
SMART ForTwo COUPE MICRO HYBRID DRIVE KLIMA-2013
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Coupe
Viti
2013
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
05.02.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
999 cc
Kilometra
100000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
E bardhe
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Emission Class
Euro 6
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Power Locks
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Turbo
Përshkrimi
SMART ForTwo COUPE MICRO HYBRID DRIVE 45 KW KLIMA
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI PRODHIMIT : 12.2012 MODEL 2013
-EURO 6
-105000 km ME LIBER SHERBIMI +TUV - MAKINA KA VETEM NJE PRONAR GJERMAN
-Seria Micro Hybrid Drive
-ECO SYSTEM START/STOP
-Kambio AUTOMAT (+/-)
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-Ngjyrë KRISTALINE E BARDHE -PIONER-CD ROM- RADIO FM/AM USB-MP3-AUX-
-Tapiceri SHUME E PASTER STOF SOUL -KLIMA ME 2 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI) -CRUIS CONTROL
-PAKETA CHROME OUTSIDE -XHAMAT FOTOCHROMATIC
- xhama elektrikë
-BORD KOMPJUTER - FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE
-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), , -Timon elektrik,
-Goma të sapovendosura (90%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 199 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?