Ssangyong, REXTON, 2006, Nafte

4,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6769
Titulli
Shitet rexton
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2006
Nr; Shasie (VIN)
Fdfyuu
Garancia
223 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2.7 cc
Info Motorri
Nafte
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
150 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
188000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Nafte
Konsumi Urban
8 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
7 L/100 km
Konsumi Kombinuar
7.5 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
Sistem Audio
 • CD Player
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet rexton ne gjendje te perkryer ashtu si motorrike dhe estetike .. te gjitha sherbimet e kryera ne koh .. jam pronari 2 q e kam si makin.. goma vaj filtra te sapo nderruara .. per te tjera kontaktoni ..0696843667
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Vlorë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 4.5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 643 Interesuar
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?