Subaru, Trezia, 2011, Naftë

9,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
6649
Titulli
SUBARU TREZIA 2011 , 1.4 NAFTE K.AUTOMATIKE
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2011
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.02.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Info Motorri
NAFTE
Kilometra
129000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
3 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Cruise Control
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
SUBARU TREZIA ???? VITI 2011 ✅ MOTORR 1.4 NAFTE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 129.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA ✅ KONDCIONER - MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ✅ E SAPOARDHUR ???? ME DOGANE TE PAGUAR ✅ CMIMI : 9500 EURO ???? INFO : 0692765740 ????
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 290 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?