Toyota, Corolla, 2006, Naftë

4,700 €
Nr.Njoftimi [ID]
6650
Titulli
TOYOTA COROLLA 2006 NAFTE 1.4 AUTOMATIKE
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2006
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.02.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Info Motorri
NAFTE
Kilometra
146000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
GRI
Ngjyra Brënda
E ERRET
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
TOYOTA COROLLA , MODEL 2006 , MOTORR 1.4 NAFTE D-4D, KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , 146.000 KM ME LIBER SHERBIMESH , KLIMA , CD , KOMPJUTER BORDI , 2 CELESA ORIGJINAL , MBYLLJE QENDRORE ME PULT , OPSIONE NE TIMON , GOMA TE REJA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE. E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. DISQE ALUMINI DHE GOMA TE REJA. GJENDJE PERFEKTE KAMBIO DHE MOTORR. CMIMI : 4700 EURO. INFO : 0692765740
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 290 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?