Toyota, iQ, 2009, Benzinë

5,200 €
Nr.Njoftimi [ID]
6530
Titulli
TOYOTA IQ 2009 KAM.AUTOMATIKE ME DOGANE
Gjendja
e Përdorur
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1000 cc
Info Motorri
BENZINE
Kilometra
120000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E ZEZE
Ngjyra Brënda
E ERRET
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
  • Me Makinë
Përshkrimi
TOYOTA IQ , VITI 2009 , MOTORR 1.0 BENZINE , KAMBIO AUTOMATIKE , 120.000 KM ME LIBER SHERBIMESH , KONDICIONER , OPSIONE NE TIMON , KOMPJUTER BORDI , AUX-ESP-ABS , 4 SEDILJE , DISQE DHE GOMA TE REJA , MBYLLJE QENDRORE ME PULT , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , 2 CELESA ORIGJINAL MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 5200 EURO INFO: 0692765740
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 681 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?