Toyota, RAV4, 2003, Naftë

5,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
2529
Titulli
Shitet per arsy mos perdorimi makina
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2003
Dogana
e Paguar
Postuar
12.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
190000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
Gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
Adresa
Librazhd
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 1160 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?