Toyota, RAV4, 2006, Naftë

8,200 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Nr; Shasie (VIN)
ZZZ
Dogana
e Paguar
Postuar
17.02.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Info Motorri
NAFTE
Kilometra
172000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
TOYOTA RAV4, VITI 2006 , MOTORR 2.2 D-4D ( NAFTE ) 172.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH , CD-MP3 , OPSIONE NE TIMON , KLIMA , DISQE DHE GOMA TE REJA , KONTROLL ELEKTRONIK DIFERENCIALI , NE GJENDJE SHUME TE MIRE ,E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 8200 EURO...!!!!
MAKINA TE TJERA : https://www.facebook.com/autoclassss/
CEL : 0692765740 , 0698506543
Numri Njoftimit
1714
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 892 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *