Toyota, RAV4, 2014, Naftë

18,900 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7195
Titulli
TOYOTA RAV4 FULL AUTOMAT NAFTE 2.2 MODELI I RI
Gjendja
e Përdorur
Viti
2014
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Info Motorri
NAFTE
Kilometra
125000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E BARDHE
Ngjyra Brënda
E KUQE
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
8 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Power Locks
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
TOYOTA RAV4 AWD MODELI I RI 2014 ( 20TH ANNIVERSARY ) ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ MOTORR 2.2 NAFTE ( TEPER EKONOMIKE ) KONSUMI MESATAR 6 LITRA ✅ 125.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME KUDO ME LIBER SHERBIMESH ✅ FULL OPTION : XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL - 4X4 - START&STOP - NAVIGATOR - KAMERA PARKINGU - PILOT AUTOMATIK - ECO&SPORT MODE - KLIMA - USB - BLUETOOTH - AUX ETJ.... MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON - HAPJE&MBYLLJE BAGAZHI ME BUTON - SALLON LEKURE I KUQ - 2 CELESA ORIGJINAL KEYLESS GO ✅ DISQE DHE GOMA TE REJA , MAKINA ESHTE BLERE NE KONCESIONAR. E SAPOARDHUR ✅ ME DOGANE TE PAGUAR.
CMIMI : 18.900 EURO ‼️‼️‼️ MAKINA ME NDERRIM KA CMIM TJETER....FLM
NFO : 0692765740

Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 639 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?