Toyota, Yaris, 2006, Naftë

5,300 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7052
Titulli
Toyota yaris ~ 1.4 Nafte ~ Automatike
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Nr; Shasie (VIN)
wdbgdyrwzzzk129875329
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1.4 cc
Kilometra
140098 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
gri
Ngjyra Brënda
zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Alarm
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi

Toyota Yaris • 1.4 Nafte Shum Ekonomike Ne Konsum • Viti Model 2007 • Kambio Automatike • Klima Automatike • 2 Celsa Me Pult Imobilazer • Xhama + Pasqyra Elektrike • Me Dogane Te Paguar • E Sapo Ardhur Nga Gjermania • Makina Esht Ne Gjendje Te Shkelqyer Nga Ana Motorrike + Xhenerike Dhe Nga Ana Vizuale • Cel 0699369189
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 644 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?