Toyota, Yaris, 2012, Benzinë + Gas

7,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6475
Titulli
TOYOTA YARIS 2012 BENZIN+IMPIANT GAZI 5 PORTA
Gjendja
e Përdorur
Viti
2012
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1300 cc
Info Motorri
BENZIN+IMPIANT GAZI
Kilometra
127000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
GRI
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Konsumi Urban
6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
  • Me Makinë
Karakteristika të tjera
  • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
TOYOTA YARIS MODEL 2012 , MOTORR 1.3 BENZINE + IMPIANT GAZI ( TARTARINI ) TE MONTUAR NE ITALI ME CERTIFIKATE ✅ 127.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUARA TEK TOYOTA ME LIBER SHERBIMESH ✅ 4 PORTA , EKRAN ME TOUCH - KAMERA PARKINGU , KLIMA , OPSIONE NE TIMON , CD-Mp3-DVD-BLUETOOTH - TELEPHONE-NAVIGATOR - ESP ✅ DISQE DHE GOMA TE REJA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ✅ 2 CELESA ORIGJINAL , MBYLLJE QENDRORE ME PULT , KOMPJUTER BORDI ✅ E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , NE GJENDJE PERFEKTE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON CMIMI : 7500 EURO
INFO : 0692765740
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 1044 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?