Volkswagen, Caddy, 2009, Naftë

11,000 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Dogana
e Paguar
Postuar
16.02.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1.9 cc
Info Motorri
TDi
Kilometra
60000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Power Locks
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove , e perdorur nga vetem nje perdorues. Kilometrat i ka origjinale . Mbyllje qendrore me pult , ka 2 pulte origjinal nga fabrika . Xhamat e zinj origjinal. Makina shitet ose nderrohet.
Numri Njoftimit
1713
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 840 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *