Volkswagen, Caddy, 2011, Naftë

13,500 €
Tip Trupi
Minivan
Viti
2011
Dogana
e Paguar
Postuar
09.01.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automanual
Madhësi Motori (cm³)
1596 cc
Info Motorri
1.6 TDI DSG
Kilometra
70000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
Përshkrimi
VW Caddy Maxi Comfortline 1.6 TDI DSG (7 vende)
Regjistrimi i parë:Qershor 2011
Kilometrat:70 000 km
Lloji i karburantit:Naftë
Kambio:Automatike
Pamja e jashtme -Disqe Alumini, -Sensor Parkimi, -Shina ne tavan,
-Drita Mjergulle, -Xhama te erresuar
Pamja e brendshme -Ajer i kondicionuar me dy zona, -Timon Elektro Hidraulik, -Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie, -Radio MP3, -Mbeshtetese krahu
Siguria -ABS, -Airbag ballore perpara, -Airbag anesor perpara
Çmimi 13 500 €
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: https://goo.gl/1Aidvz ose ne faqen www.dasweltauto.al
Numri Njoftimit
1467
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.7
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 621 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *