Volkswagen, CC, 2009, Benzinë

8,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7447
Titulli
SHITET NDROHET PASAT CC 2.0 BENZIN TSI AUTOMAT2009
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Nr; Shasie (VIN)
123
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1980 cc
Info Motorri
1980
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
2.0 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
175000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Taksa Vjetore
08.01.2019
Kolaudimi deri
02.06.2019
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
BLU
Ngjyra Brënda
E ZEZE
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
4.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
SHITET OSE NDERROHET -WOLKSVAGEN PASSAT. CC - 2.0 BENZIN - TSI-E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZI - SPORT LINE - MILES 108.000 KONVERTOHEN NE KM 170.000 -VITI 2009 - NGJYRA BLU E ERRET NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE -KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK-TAPICERIA LEKUR EZEZE - - SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISQJE ALUMINI 17 GOMA TE REJA - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE--> SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM->NAVIGATOR I MADH DVD USB < SEDILJE ELEKTRONIKE FUNKSIONALE DHE ME NGROHJE - SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TRONIK- TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE - - KOMANDA NE TIMON - KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP--SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE - -PER INFO KONTAKTO NR - 0699691864 - JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
tirane
Kodi Postar
1234
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 375 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?