Volkswagen, CC, 2009, Naftë

8,200 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7290
Titulli
Passat CC 2.0 naft OKAZION
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
220.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
OKAZION!! Passat CC nafte viti 2009 220.000 km origjinale tvetat, automatike , komando ne timon + marshe ntimon, sedilje lekure dhe elektrike, sedile me ngrofje, sensor parkimi para mbrapa, xhama tzi origjinale, ndezje me START-STOP etj etj makina esht shum ekonomike te gjitha sherbimet te sapo bera, makina ka 15 dit qe ka hyr ne shqiperi. Cmimi 8.200€ me dogan te paguar, nuk bej nderrime! Vetem telefonata serioze.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 432 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?