Volkswagen, Golf, 2004, Naftë

3,700 €
Titulli
VW Golf 5 1.9 TDI
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
Coupe
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
11.10.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1896 cc
Info Motorri
TDI
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
105 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
163.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.3 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.2 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Shitet Golf 5 1.9 TDI, 105 Kuaj Fuqi, Viti Prodhimit 22/04/2004, 163.000 Kilometra, 5 Marsha, ESP, Kondicioner Digital, Disqe Alumini, 4 Goma te reja, E sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar, Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera ne France, Cmimi: 3700 Euro, Per informacion: 069767263
Numri Njoftimit
2810
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 866 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *