Volkswagen, Golf, 2004, Naftë

3,500 €
Nr. Njoftimi [ID]
3261
Titulli
WV Golf 5 1.9 TDI
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Coupe
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
19.12.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1896 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
105 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
174.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.3 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.2 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet Golf 5 1.9 TDI, 105 Kuaj Fuqi, Viti Prodhimit 22/04/2004, 173.000 Kilometra Origjinale, 5 Marsha, ESP, Clima Tronic, Disqe Alumini 17'', 4 Goma te reja, E sapo ardhur nga Franca me dogane te Paguar, Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera ne France, Cmimi: 3500 Euro (i diskutueshem), Per informacion: 0697672636
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 759 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?