Volkswagen, Golf, 2005, Benzinë + Gas

5,800 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9651
Titulli
Volkswagen Golf 5
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Coupe
Viti
2005
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1984 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
170 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
176000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Taksa Vjetore
29.10.2020
Kolaudimi deri
29.10.2020
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Nardo Gri
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Konsumi Urban
7 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.5 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
Shitet Volkswagen Golf 5 2.0 natyral benzin gaz . Impjant me vlere 1200€ super ekonomike.Makina eshte e vitit 2005 ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra e perdorur vetem nga nje person ne shqiperi. Makines i jane bere te gjitha sherbimet si sistem frenimi kiti fazes dhe shume sherbime te tjera. Makina disponon autopilot , sensor shiu , drita me fikje ndezje automatike , navigator me bluetooth cd ose usb si dhe me harten e gjithe botes offline , kompjuter bordi , sendilje me fryrje shfryrje , pasqyra antiverbuese (nxihen kur bien dritat per te mos verbuar shoferin) , disqe audi RS5 17 inch , susta sportive H&R , amortizator me vaj dhe gaz bilstein , fenere xeno-bixeno , xhama hapje mbyllje me pult , dritat e mjegulles xeno me pakete , marmita R32 origjinale te blera ne zvicer me popcorn , pasqyra me palosje , ngjyra nardo grey e audi rs , etj.Letrat te paguara deri ne tetor 2020. Makina eshte e mbajtur dhe e bere vetem per qef.
Nr . Cel : +355675506703
Cmimi 5800€ i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Kombinat
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 115 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?