Volkswagen, Golf, 2005, Naftë

7,000 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2005
Nr; Shasie (VIN)
128
Garancia
2 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
11.01.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
2.0
Kilometra
200.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Marka/Model: Golf 5 Viti: 2005 Kambjo: Automat Lloj karburantit: Naft Pershkrim shtes: Motor 2.0 tdi shum ekonomik, Full nevigator me tuch, baxha xhami, disqe alumini, fener xenon, marshe ntimon f1, tapiceri lekure shum e paster, brenda look gti,Shitet dhe ndrrohet, Te interesuarit keni nr me posht, Gati per cdo lloj prove Letrat te paguara per nje vit Qyteti: Tirane Cmimi: i diskutushem Nr tel: 0674942188
Numri Njoftimit
1471
Vendodhja
Adresa
Trane
Kodi Postar
20
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1322 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *