Volkswagen, Golf, 2005, Naftë

4,800 €
Nr. Njoftimi [ID]
3191
Titulli
VW Golf 5 GT LINE 2.0L TDI Automat F1 170 HP
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Coupe
Viti
2005
Dogana
e Paguar
Postuar
07.12.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1968 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
170 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
92.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri e Erret
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
8.1 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.4 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet Volkswagen Golf 5 2.0L Nafte, 170 HP (kuaj fuqi), Viti prodhimit 11/2005, Look GT origjinal nga fabrika, E sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar, 86.000 KM Origjinale, Makina disponon keto opsione : Kambio Automatike DSG dhe marsha ne timon (Steptronic), Kondicioner digital (Climatronic), ESP, Radio CD, Disqe Alumini, Sensor parkimi, Xhama te Zi Origjinal, Pilot automatik (Bllokues shpejtesie), Cmimi: 4800 Euro (i diskutueshem), Per informacion: 0697672636
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 877 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *