Volkswagen, Golf, 2005, Naftë

123 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9359
Titulli
SHITET NDROHET GOLF 5 PLUS - SPORTLINE- AUTOMAT
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2005
Nr; Shasie (VIN)
123
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1968 cc
Info Motorri
1.9
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
143 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
166000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
4.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.5 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhama të Errët
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
???????????????? - SHITET OSE NDERROHET - WOLKSVAGEN GOLF 5 PLUS - 2.0 TDI - SPORT LINE - VITI 2005 -MAKINA E SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA - NGJYRA BLU E HAPUR NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE KM 166 000 - KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK-TAPICERIA BEZHE E HAPUR GJYSEM LEKURE GJYSEM KAMOSH - SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - -DISQJE ALUMINI 16 -XHAMA TE ZI ORIGJINAL - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE - SENSOR PARKIMI MBRAPA - LARJE FENERESH SISTEM RADIO CD PLAY - SISTEM -> NAVIGATOR I MADH < DHE BAGAZHIER SEDILJE ELEKTRONIKE FUNKSIONALE - SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TRONIK- TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE - KOMPJUTER BORDI - ,AIRBAG - ABIES - ESP - PASQYRA ME REZISTENCE THARJE-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA -PER INFO KONTAKTO NR 0699691864 - JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 180 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?