Volkswagen, Golf, 2006, Naftë

6,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5127
Titulli
SHITET GOLF 5+
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2006
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
04.08.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2.0 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
140 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
223173 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
8 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.7 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Sistem Navigimi
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Përshkrimi
Golf 5+ 2006 automat DSG 2.0 NAFTE .... 6 MUAJ QE KA ARDHUR NE SHQIPERI ,ME DOGAN .... FULL OPTIONS : XENON/BIXENON ME NUANCA (KTHEHEN NGA KTHEHEN GOMAT) 2 CELSA , 3 GOMA REZERV , NAVII,SENDILE ME NGROFJE , PASQYRA ELEKTRIKE ME THARJE , MARSHE TIMON( F1) .... LIMITATOR SUPER INTELIGJENT ...MAKINA NE GJENDJE SHUM TE MIRE BRENDA DHE JASHTE .... NDERROHET ME E CLASS 2003 E SIPER OSE C CLASS 2004 E SIPER 220 ....PER ME SHUM INFO (0692365786-0697027660) OSE INSTAGRAM @REIHAXHIU19
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Vore /TIRANE
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 477 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?