Volkswagen, Golf, 2006, Naftë

5,650 €
Nr.Njoftimi [ID]
7697
Titulli
VW GOLF PLUS 1.9 AUTOMATIK GOAL
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Nr; Shasie (VIN)
Beudbeueh666
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1890 cc
Info Motorri
1.9
Kilometra
169000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Zez
Ngjyra Brënda
Zez
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Përshkrimi
VOLKSWAGEN • GOLF PLUS • AUTOMATIK • VERSIONI GOAL • SENSOR DRRITASH + SHIU •VITI 2006 •SENSOR PARKIMI • TAPICERIA E DIZENJUAR GOAL • 167.000 KILOMETRA • ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA • 1.9 NAFT •MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE NGA ANA MOTORRIKE + XHENERIKE SI DHE NGA ANA VIZUALE . CEL 0697759208
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tirane
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 425 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?