Volkswagen, Golf, 2008, Naftë

5,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7815
Titulli
Golf 5 1.9 TDI
Gjendja
e Përdorur
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1899 cc
Info Motorri
Tdi
Kilometra
160.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Kolaudimi deri
05.05.2020
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Zeze
Ngjyra Brënda
Bardhe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
7 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Cruise Control
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi

Shum ekonomike 6 litra 100 km.Sherbime te sapo kryera si nderrim vaj motorri ,filtra vaj,filter nafte,filter ajri,rrip motorri,gomat e reja etj.Letra te paguara deri ne maj 2020. Opsionet e makines: klima 10x airbag, esp, sensor shiu si edhe drritash,limitator shpejtesie,kompjuter bordi si dhe drita bixeno.Makina eshte shume e shpejte dhe komodo,me kilometra te vetat origjinale(mund ti kontrolloni me kompjuter).Makinen mund ta kontrolloni ne cdo mekanik dhe ku te doni sepse eshte nje makine qe nuk ka asnje lloj difekti.Cmimi i diskutueshem
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Dibres
Qyteti
Peshkopi
Adresa
Shupenze
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 190 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?