Volkswagen, Golf, 2009, Benzinë

9,200 €
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Viti
2009
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF769202
Postuar
16.05.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Info Motorri
Motorr i thjesht nuk esht as TSI as FSI
Kilometra
146000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
14 " - Alumin
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Makina esht ne gjendje perfekte, ka lok GTI dhe marrmitat si r32
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Ali Demi
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1075 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *