Volkswagen, Golf, 2010, Naftë

5,400 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7853
Titulli
VW GOLF 5 HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*OKAZION* -10
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1896 cc
Kilometra
170000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
VOLKSWAGEN GOLF 5 HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL
-EURO 5
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI DHJETOR 2009 MODEL 2010( 1 PRONAR GJERMAN)
-FACELIFT
-Seria HIGHLINE- INDIVIDUAL
-175000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV
-Kambio MANUALE
-AUTO HOLD
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -Ngjyrë BLU PERLE (LIMITED COLOUR DESIGN EDITION 50 ),
-NAVIGATOR -DVD-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM
-TELEFON VW
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)
-Tapiceri SPORTLINE TOUR "DESIGNO" 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE
-PAKETA CHROME OUTSIDE
-PAKETA SPORT
-XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER
-FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE
-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -5 koka sediljesh,
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-SEDILE ME NGROHJE
-Timon hidraulik,
-Disqe alumini 15 inches te Markes ` VW GOLF GTI
-Goma të sapovendosura (80%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 309 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?