Volkswagen, Golf, 2014, Naftë

14,500 €
Titulli
VW GOLF 7 •• HIGHLINE •• AUTOMAT •• 2014
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2014
Pronarë të mëparshëm
1
Dogana
e Paguar
Postuar
11.10.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Kilometra
90000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
SHAMPANJE
Ngjyra Brënda
Zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Ndërrim me Skafe Pranohet
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
 • Ndërrim me Moto Pranohet
 • Ndërrim me Makin Pranohet
Përshkrimi
Karburanti: Diezel
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima

GOLF 7 - 1.6 NAFTE - AUTOMATIK - HIGHLINE - LEKURE DHE KAMOSH - NAVI I MADH - SEDILJE ME NGROHJE DHE ME MASAZH - KLIMA DIXHITALE BIZONALE - XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL SENSORE PARKIMI & DISKTRONIC ( sensore vetefrenimi) 90.000 KM ME LIBER !!! SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !!! DOGANA E PAGUAR !!!
069 983 7971
Numri Njoftimit
2863
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 468 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *