Volkswagen, Jetta, 2011, Benzinë

9,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6671
Titulli
VW JETTA 2011 BENZINE AUTOMATIK
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2011
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2500 cc
Kilometra
163000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
BEZHE
Ngjyra Brënda
PANA
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Volkswagen Jetta
- viti 2011
- kambio automatike
- motorr 2.5 benzine (i pershtatshem per impiant gazi)
- 163000 km
- sedilje lekure me ngrohje
- ndezje me buton
- hapje xhami ne tavan
- drita mjegulle
- aux, bluetooth
- xhama dhe pasqyra elektrike
- pilot automatik
- disqe alumini
- mbyllje qendrore
CMIMI I DISKUTUESHEM
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 661 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?