Volkswagen, Jetta, 2012, Naftë

11,000 €
Diskutueshëm
Përgjithshme
Nr.Njoftimi [ID]
7722
Titulli
SHITET VW JETTA 2.0 TDI 2012 131MIJE KLM AUTOM
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2012
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1980 cc
Info Motorri
Tdi bluemotions
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
140 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
131 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Bardhe
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4.5 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet Volkswagen Jetta 2012 me motor 2.0 Tdi (Diesel). I esht blu Bluemotion 82 milje =>131 mije klm Makina ka keto opsione kambio automatike DSG, komanda ne timon pilot automatik shpejtesie sensor shiu sensor dritash xhamat elektrik klima, ngrohje sendilesh kompiuter bordi navigator satelitor radio cd ka bagaxhier me 6 cd vend per karte memorie per muzike dhe filma telefon me bluetooth aux ekran me touch (me prekje) sistemi i boxeve eshte fender dhe vufer origjinal nga fabrik baxha xhami sendile lekure pasqyrat e levizshme abs airbag esp disqe alumini sportiv gomat jane dhe i ka michelin Etj etj Per me shume info +355696209007
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 459 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?