Volkswagen, Passat, 2005, Naftë

6,000 €
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Viti
2005
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF114958
Postuar
15.05.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2.0 cc
Kilometra
232000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje shume te mire me taksa te paguara ska nevoje per asnjelloje sherbimi numri tel: 0698595317
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1504 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *