Volkswagen, Passat, 2010, Benzinë

9,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
7257
Titulli
Passat cc
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2.0 cc
Kilometra
180.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Kafe
Ngjyra Brënda
Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet passat cc,viti 2010 full optional,180 km,motorri 2.0 benzine tsi,(behet lehtesisht me gaz),sallon mershini,panorama,disqe 17 goma te reja,kambio automatike dsg,aux,full ekran me touch,sedile me ngrohje dhe me fryrje,auto hold,etj.makina sapo ka ardhur ne shqiperi me dokumenta dhe me targa per nji vit,dhe eshte ne super gjendje.cmimi 9000 euro i diskutueshem..0692209880
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
Adresa
Fier
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 187 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?