Volkswagen, Passat, 2013, Naftë

11,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7491
Titulli
SHitet VILKSWAGWN PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTUON 2013
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2013
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
2.0 TDI BLUEMOTUON
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
200 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
182000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
GRI MIU
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 tdi nafte (bluemotion)( Shume e shpejte dhe ekonimike)???? VITI 2013???? Kambio AUTOMATIKE (tip-tronic)???? 182 mij KM ???? EMERTIMI I GAZRAVE EURO 5???? KLIMA DIGITALE Bizonale???????? Sedilje me ngrohje ftohje????AUX????????Pasqyra elektrike me rezistence dhe antiverbuese ????Kompjuter bordi ????????Xhama te zinj origjinal. SENSOR DRITASH SHIU ???? Pilot automatik.???? DISQE ALUMINI origjinal VW???? GOMA 90 % ???? MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA canada ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR(t.v.sh) + siguracion te prere per 1 vit???? CMIMI 1100EURO fix Nuk behen nderrime
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 335 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?