Volkswagen, Scirocco, 2008, Benzine

7,200 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9544
Titulli
Okazion!
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Coupe
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1390 cc
Info Motorri
Motor 1.4 TSI, Supercharge (biTurbo)
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
160 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
105000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Kolaudimi deri
20.10.2020
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzine
Konsumi Urban
8.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.5 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Makina eshte blere me 0 Km ne Korrik 2009. Vetem 1 perdorues dhe eshte shume e mirembajtur, me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe. Shitet vetem per arsye mosperdorimi.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 1159 Përdorues Unik
 • 3381 Shikime Total
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?