Volkswagen, Scirocco, 2009, Benzinë

8,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8532
Titulli
VOLKSWAGEN SCIROCCO FACELIFT SPORT PAKET BI-XENON
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Coupe
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
200 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
175.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
e gjelber
Ngjyra Brënda
e zeze
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
10.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.9 L/100 km
Konsumi Kombinuar
7.6 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
VOLKSWAGEN SCIROCCO FACELIFT SPORT PAKET BI-XENON
VIT PRODHIMI 2009
MOTORR 2.0 TSI (1984 CCM) (TURBO BENZINE)
FUQIA 147 KW - 200 HP (KUAJ FUQI)
175 000 KM ORIGJINALE E ARDHUR NGA ZVICRA
NGJYRE E GJELBER METALLIZATO
3 PORTA
GOMA “18” 100 % TE REJA VERORE 4 COP
PASQYRA ANESORE ME SINJAL
MARMITA SPORT E KROMUAR
KAMBIO DSG AUTOMATIKE + TRONIC
SALLON HIGHLINE SPORT LEKURE E ZEZE
SEDILJE ELEKTRIKE ME FRYRJE DHE NGROHJE
SISTEM AMORTIZIMI ELEKTRIK ME OPSION ( SPORT / COMFORT )
KONDICIONER KLIMA AUTOMATIK
NAVI / CD PLAYER / AUX / USB PORT / BLUETOOTH
SENSOR SHIU , TIMON F1 ME MARSHE
SENSORE PARKIMI
PILOT AUTOMATIK
TIMON ME KOMANDA
DRITA INTELIGJENTE XENON / BI-XENON , DAYTIME RUNNING LIGHTS
ABS / ESP , ISOFIX
XHAMA ELEKTRIK , IMOBILIZIER , TIMON LEKURE
MAKINA PAK KOHE KA QE KA DALE NGA SERVISI DHE I JANE NDERRUAR :
VAJ MOTORRI DHE FILTRA , VAJ KAMJO AUTOMATIKE , DISKOFRENA PARA/MBRAPA , FERROTA PARA/MBRAPA ,NDERRIM ALKOL I FRENAVE
GOMINA KRAHESH PARA , KEMBE KAMJO , STABILIZATORET PARA , VENTILATOR KONDICIONERI I RI , KANDELE BOSCH PLATINIUM SPECIFIKE PER MOTORRA TSI DHE TFSI , ANTIFRIZE E RE FULL KONCENTRAT
SERVISI ME FATURE CDO PJESE QE ESHTE ZEVENDESUAR , PJESE ORIGJINALE
MAKINE TEPER DINAMIKE, SHUME E SHPEJTE , E SIGURT DHE TE JEP KENAQESI NE TE NGARE PER ATA QE E NJOHIN.
CMIMI 8500 EURO!
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Elbasanit
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 3
  • Vota Gjithsej: 4
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 174 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?