Volkswagen, Sharan, 2003, Naftë

4,350 €
Nr. Njoftimi [ID]
3445
Titulli
SHITET VW SHARAN 2003
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Minivan
Viti
2003
Dogana
e Paguar
Postuar
12.01.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Kilometra
220000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Makine eshte me te gjitha letrat te vleshme deri ne dhjetor 2018 eshte me te gjitha opsionet navigator bagazhier 6+1 marsha mbahet ne garazhd e pa perdorur ne shqiperi per cdo informacion cel 0693429801
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 272 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *