Volkswagen, Tiguan, 2008, Naftë

13,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
3733
Titulli
VW TIGUAN - PANORAMA - SUPER FULL OPTION - 2008
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.02.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
146000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
BOJEQELLI
Ngjyra Brënda
BEZHE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
VW TIGUAN -VITI 9/2008 -MOTORRI 2.0 TDI -KAMBIO AUTOMATIKE DSG -TAVAN XHAMI PANORAMIK -LEKURE BEZHE (shume e paster dhe e mbajtur) -FENERET ME XENON DHE ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE -SEDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE , FRYERJE DHE CFRYERJE . -XHAMAT E ZI -NAVIGACION SYSTEM , KAMERA PARKIMI , SENSORE PARKIMI , -TIMON 3-SH ME BUTONA ***MAKINA KA OPSIONIN E VETE PARKIMIT QE PARKOHET VETE**** SUPER FULL OPTION !! ME DOGANE TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! +355 69 948 5186
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 113 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?