Volkswagen, Tiguan, 2009, Benzinë

13,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
4008
Titulli
Shitet Volkswagen Tiguan ne gjendje shume te mire
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2009
Taks Luksi
Po
Dogana
e Paguar
Postuar
12.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
Tsi
Kilometra
98000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • Frena Dore Elektrike
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Komanda në timon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Volkswagen Tiguan shume i mbajtur
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 255 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?