Volkswagen, Touran, 2005, Naftë

4,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9379
Titulli
VW TUARAN
Gjendja
e Përdorur
Viti
2005
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2.0 cc
Info Motorri
2.0 TDI
Kilometra
214000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Përshkrimi
VW TUARAN MOTORR 2.0 TDI NAFTE. KAMBIO: AUTOMAT TRONIK DSG . VITI 2005. 214000KM ORIGJINALE. SENDILJE NGROHJE . DRITA AUTOMATIKE . FENER ME LUPA XENON ORIGJINALE FABRIKE. XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE . XHAMA TE ZI ORIGJINAL. ME BAXH XHAMI LIMITATOR SHPEJTSIE. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE NGA ANA VIZUALE. Tel: 0693314936
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti
Lezhë
Adresa
Kurbin
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 3.5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 181 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?