Volvo, S80, 2000, Benzinë + Gas

4,500 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2000
Nr; Shasie (VIN)
...
Garancia
1 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
31.10.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2922 cc
Info Motorri
Benzin gas
Kilometra
223000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Volvo s80 2.9 benzin gaz ne gjendje te shkelqyer letrat per nje vit.automatike
Numri Njoftimit
1057
Vendodhja
Adresa
Liqeni
Kodi Postar
12345
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 938 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *