Volvo, XC60, 2010, Naftë

15,500 €
Tip Trupi
SUV
Viti
2010
Dogana
e Paguar
Postuar
04.01.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2400 cc
Kilometra
195400 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
VOLVO XL 60 AUTOMAT VITI 2010 E SAPO ARDHUR KILOMETRA ORIGJINALE SHERBIMET E BERA GJENDJE TEKNIKE,MEKANINE,ESTETIKE E PERKRYER 195.451 KILOMETRA ME LIBER SHERBIMESH .ADRRESA AUTOSTRRADA DR-TR KILOMETRI I PESTE TEL 0695564550
Numri Njoftimit
1427
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 798 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *