Mercedes-Benz, 220, 2010, Naftë

13,999 €
Nr.Njoftimi [ID]
6046
Titulli
Mercedes-Benz E220 CDI*AVANTGARD*BLUEEFFICIENCY-10
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Dogana
e Paguar
Postuar
05.12.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2143 cc
Kilometra
170000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
19 " - Alumin
Ngjyra Jasht
GRI
Ngjyra Brënda
E zeze lekure
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Përshkrimi
Mercedes-Benz W212 E 220 CDI ,///EVOLUTION AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - FULL OPSIONAL DESIGNO AMG -VITI 12/2009 Model 2010 ( 1 PRONAR GJERMAN) -Euro 5 -Motor BLUE EFFICIENCY -Seria ADVANGARDE - SPORTPAKET -171000 KM ORIGJINALE -Kambio AUTOMATIKE - TIPTRONICE -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) --NAVIGATOR PERFSHIN TE GJITHE HARTEN E SHQIPERISE -DVD-CD ROM- RADIO FM/AM - BAGAZHJER ME 6 CD -USB-AUX Bluetooth Mercedes-Benz -TELEFON MERCEDES -BENZ  -XHAMA TE ZINJ -FENERET INTELLIGENCE LIGHT LED BI -XENON -Tapiceri LEKURE NAPE AMG "DESIGNO" E kombinuar me rimeso CHROM Advangarde ne pjeset e tapicerise, -KLIMA ME 4 ZONA DIGITALE( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)  -SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA) -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK -CRUISE CONTROL KOMANDAT NE TIMON -PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES) -PAKETA SPORT  -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientinbrenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca blu-pasqyre.)  -4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic  -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, -BORD KOMPJUTER -FENERE ME LUPA ORIGJINALE BI-XENON& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT  -PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.)  -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)  -5 koka sedilesh, -12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,  -Timon hidraulik, -2 Çelësa Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip, -Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra, -Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës, -Sediljet e pasme të palosshme - Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),  -Disqe alumini 19 inches te Markes `` Mercedes-Benz SPORTPAKET`` model AMG -Goma të sapovendosura MICHELIN (100%) -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Cmimi i diskutushem
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tirane
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 290 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?